Патріарх Варфоломій закликає Православні Церкви обговорити спосіб передачі Євхаристії в умовах пандемії

02.06.2020 15:18 60

Патріарх Варфоломій закликає Православні Церкви обговорити  спосіб передачі Євхаристії в умовах пандемії

Константинопольський Патріарх Варфоломій направив лист Предстоятелям Помісних Церков з пропозицією обговорити "найважливішу проблему" Причастя в епоху пандемії коронавирусу. Лист було направлено 17 травня, його текст опублікував увечері 1 червня генеральний секретар Синоду Константинопольського Патріархату, повідомляє Портал "Credo.Press".

У період пандемії коронавирусу COVID-19 влади багатьох країн обмежили Богослужіння і заборонили причащати віруючих щоб уникнути поширення інфекції. Патріарх Варфоломій з самого початку пандемії закликав віруючих слідувати "важким, але необхідним" заходам, які застосовуються службами охорони здоров'я і владою, заявивши, що вірус "загрожує не вірі, а вірянам, не Христу, а нашим християнам".

У листі від 17 травня йдеться, що повинна бути координація і, наскільки це можливо, єдинодумство між Помісними Православними Церквами щодо "найважливішої проблеми Божественної Євхаристії і способу її передачі віруючим".

"Ми підкорилися умовлянням санітарних і політичних властей і, як годиться, ми підкорилися до такої міри, що це не зачіпає сутність і центр нашої віри. Поблажливість Церкви досягає Хреста, але відмовляється, однак, сходити з нього, слухатися влади і сильних світу цього, коли ставиться під сумнів таємниця таїнств життя, Божественне Причастя ", - йдеться в листі.

Патріарх Варфоломій пише, що з огляду на такі умови "хотів би вислухати братські міркування і думки, щоб разом ми могли просунутися вперед в пастирському підході до суперечок про усталений способі передачі Божественної Євхаристії".

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/constantinople_patriarchy/80438/

Следующая новость
Предыдущая новость

Аудиозаписи православных проповедей бесплатно онлайн Золотые россыпи игровых автоматов Пирамиды Качественное теплотехническое оборудование от фирмы Opeks Energy Где купить диплом техникума или ВУЗа Где лучше купить спецобувь

Публикации