Патріарх Варфоломій закликає Православні Церкви обговорити спосіб передачі Євхаристії в умовах пандемії

02.06.2020 15:18 219

Патріарх Варфоломій закликає Православні Церкви обговорити  спосіб передачі Євхаристії в умовах пандемії

Константинопольський Патріарх Варфоломій направив лист Предстоятелям Помісних Церков з пропозицією обговорити "найважливішу проблему" Причастя в епоху пандемії коронавирусу. Лист було направлено 17 травня, його текст опублікував увечері 1 червня генеральний секретар Синоду Константинопольського Патріархату, повідомляє Портал "Credo.Press".

У період пандемії коронавирусу COVID-19 влади багатьох країн обмежили Богослужіння і заборонили причащати віруючих щоб уникнути поширення інфекції. Патріарх Варфоломій з самого початку пандемії закликав віруючих слідувати "важким, але необхідним" заходам, які застосовуються службами охорони здоров'я і владою, заявивши, що вірус "загрожує не вірі, а вірянам, не Христу, а нашим християнам".

У листі від 17 травня йдеться, що повинна бути координація і, наскільки це можливо, єдинодумство між Помісними Православними Церквами щодо "найважливішої проблеми Божественної Євхаристії і способу її передачі віруючим".

"Ми підкорилися умовлянням санітарних і політичних властей і, як годиться, ми підкорилися до такої міри, що це не зачіпає сутність і центр нашої віри. Поблажливість Церкви досягає Хреста, але відмовляється, однак, сходити з нього, слухатися влади і сильних світу цього, коли ставиться під сумнів таємниця таїнств життя, Божественне Причастя ", - йдеться в листі.

Патріарх Варфоломій пише, що з огляду на такі умови "хотів би вислухати братські міркування і думки, щоб разом ми могли просунутися вперед в пастирському підході до суперечок про усталений способі передачі Божественної Євхаристії".

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/constantinople_patriarchy/80438/

Следующая новость
Предыдущая новость

Преимущества развивающих деревянных игрушек Комплексный подход к решению проблем со здоровьем Финансовая помощь тем, кому это необходимо: кредиты онлайн Баптисти відзначили 150-річчя церкви у Кропивницькому Як домогтися взаєморозуміння і ефективно вирішувати чоловічі проблеми

Публикации