Патріарх Святослав у Римі закликав монашество УГКЦ плекати єдність і молитися за Україну

17.02.2020 11:08 0

Патріарх Святослав 15 лютого провів зустріч з представниками генеральних домів чинів та згромаджень УГКЦ в Римі. Зустріч відбулась при соборі Святої Софії в Римі, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Спілкуючись з ієромонахами, монахами та монахинями, Блаженніший Святослав запевнив, що як Глава УГКЦ він буде завжди їх підтримувати і допомагати у їхньому служінні. Предстоятель УГКЦ запропонував створити тут Раду спільнот богопосвяченого життя, яка б «забезпечувала ефективний зв’язок та співпрацю з уже існуючими патріаршими структурами у справах монашества».

Глава УГКЦ також розповів про підготовку до Патріаршого Собору, який відбудеться 26-29 серпня на тему «Еміграція, поселення і глобальна єдність УГКЦ». Він закликав монашество допомогти Церкві відповісти на три головні запитання цього Собору: хто ми є? Де ми є? Як нам бути разом? «Якщо ми не зрозуміємо, якими ми є, де сьогодні знаходяться наші вірні і як плекати нашу єдність, ми відчуємо кризу покликань до богопосвяченого життя», — сказав Блаженніший Святослав.

Предстоятель УГКЦ також звернувся до монашества з проханням «молитися за Україну та плекати справжнє духовне життя у спільнотах богопосвяченого життя».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/78923/

Следующая новость
Предыдущая новость

Отопительные приборы для каждого дома Адвокат по разводам: как правильно выбрать специалиста и не допустить ошибку? Лор и другие узкие специализации врачебной практики в Житомире Стабильность - главный девиз казино интернет НетГейм Технологическая оснастка по лучшим ценам

Публикации