Національний заповідник «Софія Київська» оголошує акцію подяки медикам

27.05.2020 14:48 0

У рамках світової ініціативи ЮНЕСКО «Заради життя», метою якої є висловлення засобами мистецтва солідарності, підтримки і поваги лікарям, вченим та всім тим, хто перебуває на передовій боротьби з коронавірусом, Національний заповідник «Софія Київська» оголошує акцію подяки #музейникивдячнімедикам.

"У пастку пандемії потрапили практично всі сфери життя — економіка, освіта, наука, культура… Та все ж одна сфера безупинно бореться з пандемією, рятуючи тисячі людських життів та, на жаль, й втрачаючи власні. Йдеться про працівників медичної сфери. Весь світ зараз молиться за них і каже величезне сердечне «ДЯКУЮ»!

Як тільки музейні заклади будуть повністю відкриті для відвідування, вхід для медиків до Національного заповідника «Софія Київська» та об’єктів, що належать до його складу, буде безкоштовним протягом місяця (за пред’явлення відповідного посвідчення).

Колектив заповідника закликає долучитись до акції музеї України та у таким спосіб спільно висловити безмежну вдячність медикам.

Якщо ваш музей долучиться до акції, не забудьте розповісти про це у соцмережах та поставити хештег #музейникивдячнімедикам. Усі разом, об’єднавшись, ми виберемось із цією пастки під назвою «COVID-19»!", - закликають у Національному заповіднику «Софія Київська».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religion_and_culture/80371/

Следующая новость
Предыдущая новость

На Херсонщине духовенство обвинило главу сельсовета в намерении передать фирме с российскими корнями землю, на которой стоит храм УПЦ КП В УАПЦ кажуть, що продали не монастир, а лише частину комплексу Червоногородського замку Глава УПЦ КП обговорив з владою Буковини державно-церковні стосунки 10 простых способов улучшить интерьер квартиры Які одеські квартири дорожче, а які дешевше

Публикации