Cекретар Конгрегації для Східних Церков взяв участь в Соборі Паризької єпархії УГКЦ

05.02.2018 19:23 12

Cекретар Конгрегації для Східних Церков взяв участь в Соборі Паризької єпархії УГКЦ

1-3 лютого в Шевтонському монастирі Воздвиження Чесного Хреста Господнього духовенство з родинами, миряни та гості єпархії св. Володимира Великого зібралися на чергову, вже сьому, сесію Єпархіального Собору. Метою цього собору було проаналізувати втілення Душпастирського плану єпархії до 2020 року “Христос – наша надія».

На завершення Cобору до членів єпархії доєднався архиєпископ Циріль Василь, секретар Конгрегації для Східних Церков і очолив Божественну Літургію. У своїй проповіді архиєпископ наголосив на важливості зустрічі.

«Собор є місцем зустрічі, і стосунки з Христом починаються із особистої зустрічі з Ним, - зазначив проповідник. Владика Циріль також розповів про діяльність Східної Конгрегації, яка минулого року відзначала 100 років створення. Владика Борис подякував Конгрегації за її підтримку єпархії у формації духовенства.
Специфікою зимової сесії Cобору став її наголос на осмисленні та аналізі єпархіальної діяльності. Про свій перший, експериментальний, рік прозвітували єпархіальні комісії (літургійна комісія, комісія екуменічних і міжрелігійних зв’язків, комісія у справах молоді, комісія у справах мирян, комісія у справах подружжя та родини, біблійно-катехитична та соціально-харитативна комісії), та служба комунікації і отримали офіційне затвердження.
Душпастирський план єпархії “Христос - наша надія” був затверджена рік тому. Щоб побачити його реальне втілення, громади представили свої звіти. Цікавим став той факт, що більшість звітів представляли миряни.

Cекретар Конгрегації для Східних Церков взяв участь в Соборі Паризької єпархії УГКЦ
Окрім того, владика Борис (Ґудзяк ) поділився деякими напрацюваннями з соціологічного опитування, яке проводилося у цих днях в Парижі серед українців, що допоможе краще зрозуміти душпастирські та соціальні виклики українських емігрантів.
Передував собору триденний семінар на тему «Літургія і Боже милосердя», який провадив отець Марко Морозович, декан Богословського факультету Католицького університету Америки (Вашингтон, США).

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/ukrainians_outside_of_Ukraine/69985/

Следующая новость
Предыдущая новость

Основные правила при игре в онлайн-слоты Необычные люстры с абажуром европейского качества Недорогие авиабилеты в Польшу Памятники любой сложности и цены Купить надежные стальные двери

Публикации