63 % баптистських церков Київщини знаходиться у селах

08.05.2018 14:43 0

63 % баптистських церков Київщини знаходиться у селах

Михайло Андрашко, голова об’єднання церков ЄХБ м. Києва та Київської області сказав, що Христос ходив і проповідував і містами, і селами, не пропускаючи жодного населеного пункту. Служитель зазначив, що серед 184-х церков об’єднання 116 знаходяться у селах та смт, а 68 – у містах.
Головним промовцем конференції був Ігор Бандура, перший заступник голови Союзу ЄХБ. Служитель, зокрема, звернув увагу на причини, що заважають служити Богові. Це низька самооцінка, закритість церкви до людей, і стан церкви, коли вона втрачає перспективу зросту і переходить на стратегію виживання. Також, за його словами, в маленьких церквах є спокуса зменшувати Божу благодать посеред випробувань, розчарувань, труднощів, коли бракує фінансів та людей.
Під час конференції пресвітери сільських та малих церков Київщини ділилися досвідом свого служіння. Йшлося про благовістя в Іванківському районі, найбільшому в області, де звершує служіння команда з одинадцяти церков об’єднання. Учасники конференції розповіли про те, які методи благовістя використовують, як формувалася їхня команда, з якими труднощами зіштовхуються і які найближчі плани мають реалізовувати.

Фото Facebook

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Как клеить флизелиновые обои самостоятельно Большой выбор мужских брогов из натуральной кожи Термосы разных видов Пряжа по самой выгодной цене Самый загадочный алкоголь - абсент

Публикации