63 % баптистських церков Київщини знаходиться у селах

08.05.2018 14:43 6

63 % баптистських церков Київщини знаходиться у селах

Михайло Андрашко, голова об’єднання церков ЄХБ м. Києва та Київської області сказав, що Христос ходив і проповідував і містами, і селами, не пропускаючи жодного населеного пункту. Служитель зазначив, що серед 184-х церков об’єднання 116 знаходяться у селах та смт, а 68 – у містах.
Головним промовцем конференції був Ігор Бандура, перший заступник голови Союзу ЄХБ. Служитель, зокрема, звернув увагу на причини, що заважають служити Богові. Це низька самооцінка, закритість церкви до людей, і стан церкви, коли вона втрачає перспективу зросту і переходить на стратегію виживання. Також, за його словами, в маленьких церквах є спокуса зменшувати Божу благодать посеред випробувань, розчарувань, труднощів, коли бракує фінансів та людей.
Під час конференції пресвітери сільських та малих церков Київщини ділилися досвідом свого служіння. Йшлося про благовістя в Іванківському районі, найбільшому в області, де звершує служіння команда з одинадцяти церков об’єднання. Учасники конференції розповіли про те, які методи благовістя використовують, як формувалася їхня команда, з якими труднощами зіштовхуються і які найближчі плани мають реалізовувати.

Фото Facebook

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Лечение наркомании в Тернополе Популярные азартные игры в интернете Как не ошибиться с выбором табака для кальяна Как оформить займ онлайн в Украине Чернила для принтера: качество по лучшей цене

Публикации