У Вінниці в парку підпалили хрест, встановлений УПЦ КП

12.04.2018 16:21 24

У Вінниці в парку підпалили хрест, встановлений УПЦ КП

У Вінниці невідомі намагалися підпалити хрест, який встановили у парку "Хімік" віряни Української православної церкви Київського патріархату. Про це Depo.Вінниця повідомили у Вінницькій єпархії УПЦ КП.

"Хрест повністю не постраждав, його лише намагалися підпалити, зараз він стоїть на місці, але трохи "підсмалений"", – прокоментували у єпархії.

Наразі з'ясовуються всі обставини події.

Нагадаємо, що 10 квітня увечері у парку "Хімік" відбулося публічне обговорення та вивчення громадської думки щодо майбутнього парку.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/vandalism/70783/

Заправка картриджей в Киеве – выгодные цены и гарантия от Tonfix Почему принтер плохо печатает после заправки картриджа? Aviator oyununun aldadılması mümkündürmü? Dürüst təhlil və faktlar Запчасти для мотоблоков: секреты долговечной работы Aviator ойынында тәуекелдерді азайтып, пайдаңызды қалай арттыруға болады?

Публикации