Як зазначає сайт УПЦ КП, достеменно невідомо, як виглядав святий князь Ярослав Мудрий. Реконструкція образу князя Ярослава Мудрого, яку зробив радянський антрополог М. Герасимов, зображає його з рисами притаманним московським царям: строгий погляд, запалі очі, довга борода, шапка замість візантійської корони тощо. Деякі сучасні художники в руки князя Ярослава «вклали» храм московського типу архітектури, так званий білокам‘яний тип.
Художники, які писали ікону св. благ. князя Ярослава Мудрого, отримали відомості про всі можливі образи, риси обличчя, навіть характер святого. Три місяці написання ікони нарешті дали свої плоди. Стиль іконопису – українське бароко з незначними візантійськими елементами. На згортку – уривок з "Правди Ярослава". В руках князя – Софія Київська (сучасний вигляд).
Після освячення патріарх Філарет нагородив орденом Свт. Миколая Чудотворця депутата Київської міської ради Сергія Гусовського, який пожертвував ікону Малій (Теплій) Софії.
З цього часу ікона св. благ. князя Ярослава Мудрого буде знаходитись у храмі освяченому на його ж честь – у Малій (Теплій) Софії. Прийти і помолитись перед іконою святого можна у будь-який день, оскільки богослужіння у храмі звершуються щоденно.