ІД взяла на себе відповідальність за вибух у мечеті в Афганістані

06.08.2018 20:53 0

ІД взяла на себе відповідальність за вибух у мечеті в Афганістані

Терористичне угрупування "Ісламська держава" ("ІД") взяло на себе відповідальність за вибух у мечеті на сході Афганістану. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на американську організація SITE Intelligence Group, яка веде моніторинг інформаційної активності бойовиків.

Нагадаємо, 3 серпня відбувся напад на мечеть шиїтів в Афганістані. Високопоставлений чиновник Абдулла Хазрат повідомив, що два терористи-смертника відкрили вогонь по присутніх, один підірвав себе. Охоронці мечеті застрелили другого бойовика.

Інцидент стався в місті Гардез у провінції Пактія. Загинули 39 людей, ще щонайменше 80 людей постраждали.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/72100/

Лилит: Символ ночи и женской свободы Щебень: секреты выбора для специфических проектов Медная проволока: от электропроводки до искусства Почему киевляне все чаще выбирают ремонт техники на дому Как восстановить стиральную машину: куда обратиться и как не переплатить за ремонт

Публикации