Єпископ РКЦ вирішив, що Україні не щастить з президентами

23.02.2018 16:39 6

Єпископ РКЦ вирішив, що Україні не щастить з президентами

Про те, як українцям не продатися за літр олії і гречку, про 4-ту річницю з Дня трагічного розстрілу Небесної Сотні на Майдані, про життя в Україні розповів Радіо Марія єпископ Одесько-Сімферопольської дієцезії РКЦ Броніслав Бернацький.

«Якщо Церква бачить, що існує несправедливість до людей, вона має про це сказати! Україна є прекрасний край, нарід прекрасний, працьовитий. Все красиво, і гарно. Тільки Україна не має щастя на добрих президентів. Можливо це пострадянська ментальність, і вони інакше не вміють, і в серці ще є комуністами. Тільки з молитвою можемо перемінити Україну на майбутнє!

Сьогодні маємо релігійну свободу. Політики і влада бояться Церкву. Не хочуть з нами зустрічатися. Вони собі певно так думають: Ви собі живіть, і ми собі будемо жити.

Якби там не було, за Януковича в Миколаєві нам віддали обласний дім - більше 500 квадратних метрів. Сьогодні пишемо, але ніхто не відповідає! Але я прагну, щоб ми не втрачали надію.

Починається передвиборна компанія, важливо не продаватися за літр олії і гречку, треба жити по-совісті. Нам потрібна нова людина, яка була б не заплямованою. Великий Піст жертвуємо за це, і просимо Бога змилосердився над нами...

Я б порадив не вірити політикам, вони все показують на публіку: ходять в церкву, кланяються, моляться - це показуха. Якби влада мала совість, то подумали б, якою цінною вона прийшла - на людській крові. Стільки загинуло на Майдані, по сьогоднішній день діти і батьки плачуть за полеглими. Влада ж нічого не робить, крім бізнесу! Лише збагачуються! Всі знають, що вже давно можна було б закінчувати війну.

Я сподіваюся, що Церква допоможе у Бога випросити добробут для нашої країни. Діти політиків спокійнісінько живуть на Заході поки їх батьки тут продовжують нас грабувати», - розповів владика РКЦ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/70196/

Следующая новость
Предыдущая новость

Рулонные шторы День-Ночь- практичный и удобный атрибут комфорта Диагностика и ремонт турбины любой сложности Автооптика по заводским ценам Лучшие похоронные услуги по приемлемой стоимости Тренажеры для повсеместного использования

Публикации