Ще один храм в Одеській області перейшов з Московського Патріархату в ПЦУ

23.06.2019 1:49 3

Ще один храм в Одеській області перейшов з Московського Патріархату в ПЦУ

Парафія храму Святих праведних Іоакима і Анни в Савранському районі Одеської області прийняла рішення перейти з УПЦ Московського Патріархату до Православної Церкви України.

Про це кореспонденту Української Служби Інформації повідомив прес-секретар Одеської єпархії ПЦУ протоєрей Теодор Оробець.

Одеська область є лідером Півдня України з приєднання храмів до Православної Церкви України. Восьмим приєднанням в області став храм Святих праведних Іоакима і Анни в селі Гетьманівка Савранського району. Цей храм був заснований ще в 1730 році і є пам'ятником архітектури.

Парафія вже довгий час хотіла приєднатися, але люди сумнівалися. Особисто владика Павло проводив там збори, коли був в Савранському районі. Після його візиту парафія провела ще одні збори, на яких прийняла рішення приєднатися і вже є протокол, - розповів Теодор Оробець.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/76238/

Следующая новость
Предыдущая новость

Холодное оружие и сувенирные товары Всегда говори «Да» Глава РПЦЗ путешествует по Крыму Самые свежие новости бизнеса Виртуальные развлечения с денежными призами победителям

Публикации