Церкви закликають усі парламентські фракції доопрацювати законопроект 0931

03.12.2019 1:03 0

Церкви закликають усі парламентські фракції доопрацювати законопроект 0931

Церкви і релігійні організації різних конфесій, а також віруючі з різних регіонів, спрямували до всіх фракцій Верховної Ради листи з проханням направити законопроект № 0931 на повторне друге читання для доопрацювання.

Релігійна спільнота переконує парламентарів, що у редакції Комітету цей проект загрожує свободі совісті та свободі вираження поглядів, а тому не може бути проголосований як закон, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Звернення з аргументами, які підтверджують необхідність доопрацювання законопроекту № 0931, спрямували до парламентських фракцій очільники різних конфесій, серед яких:

  • Православна Церква України
  • Українська Православна Церква
  • Українська Греко-Католицька Церква
  • Римсько-Католицька Церква в Україні
  • Всеукраїнський Союз Церков євангельських християн-баптистів
  • Українська Церква християн віри євангельської
  • Церква адвентистів сьомого дня
  • Об’єднання іудейських релігійних організацій України
  • Духовне управління мусульман АР Крим

Також Рада Євангельських Протестантських Церков України, яка об'єднує 12 релігійних об'єднань протестантського віросповідання, закликала Верховну Раду не голосувати поспіхом за законопроект № 0931, а врахувати поправки релігійної спільноти під час повторного другого читання.

Раніше Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій спрямувала до Президента України та керівництва парламенту звернення з проханням доопрацювати законопроект № 0931, щоби фанатична боротьба з дискримінацією не призвела до утисків конституційних прав громадян на свободу совісті та вираження поглядів.

Низка громадських організацій і приватних освітніх закладів підтримали зауваження релігійної спільноти і також зажадали від парламентських фракцій більш ретельного доопрацювання цього законопроекту, серед них: Асоціація християн юристів «Хушай», ВБФ «За гідність людини», громадських рух «Всі разом!».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/legislation/78023/

Следующая новость
Предыдущая новость

Смотреть онлайн турецкие сериалы Твердотельные накопители SSD: что стоит знать Самый большой выбор напольных покрытий со скидками Рихтовка, покраска и кузовной ремонт авто с помощью вакуума в Киеве Практичные и качественные шкафы-купе от производителя

Публикации