Філарет нагородив американського релігійного діяча Дейла Армстронга

18.10.2017 19:54 15

Філарет нагородив американського релігійного діяча Дейла Армстронга

Під час зустрічі сторони обговорили перебіг війни на Донбасі, яку спричинила Росія, та соціально-політичну ситуацію в Україні.
Дейл Армстронг розповів патріархові, що два тижні тому повернувся з передової й побачив там, як люди живуть в щоденному страхові та як знущаються російські снайпери з населення. "Все, що я робив останні три роки я переглянув для себе і робитиму ще більше. Ця війна має закінчитися", – запевнив Дейл Армстронг.
Предстоятель Київського Патріархату розповів про УПЦ (Московського Патріархату) та її належність до Росії:
«В Україні існує Українська Православна Церква Московського Патріархату – це справжня п’ята колона Росії. Якби цієї п’ятої колони не було, то Путін не наважився б нападати на Україну, а так він розрахував, що в Україні є велика Церква, яка стоїть на боці Росії і тому він думав, що якщо він увійде в Україну, то ця Церква його підтримає. В чому і чим ця Церква допомагає Путіну? Вона по Україні розповсюджує неправдиву інформацію, що на Сході йде не агресивна війна Росії проти України, а що це є внутрішній конфлікт і воюють українці з українцями. Дійсно на Сході є сепаратисти, які хочуть приєднати Донбас до Росії. Вони беруть участь в цій війні, але якби не було російської армії на Донбасі і російської військової техніки, то Україна б з цими сепаратистами знайшла вирішення питання. Отже, ця Церква каже, що ніякої агресії з боку Росії нема, але це не правда, тому що весь світ визнає, що Росія є агресором щодо України» – сказав Філарет.
Наприкінці зустрічі він подарував гостеві нові друковані видання Київської Патріархії.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Музыка группы Король и Шут Ритуальный транспорт в Киеве 3D принтер для вас Монастир на Франківщині перейшов під юрисдикцію Київського Патріархату Выбираем бутсы для футбола

Публикации