У Черкасах напередодні виборів молилися за майбутнє України

30.03.2019 7:51 0

У Черкасах напередодні виборів молилися за майбутнє України

У Черкасах 28 березня відбувся третій молитовний сніданок, основна мета якого - молитва за майбутнє України. На заході були присутні представники культури, депутати обласної та міської ради, представники виконавчої влади, військовослужбовці та священнослужителі.

Організатори молитовного сніданку - Черкаський обласний комітет Руху Реформації за підтримки Ради християнських Церков Черкаської області.

“Ми віримо, що такі молитовні сніданки дуже важливі, адже вони слугують духовною підтримкою та єднаючим фактором для багатьох ключових людей. Я вірю, що наші зустрічі сприятимуть духовному відродженню Черкаської області та країни в цілому”, - зазначив голова обласного комітету Руху Реформації Валерій Бєляєв.

Священнослужителі разом з усіма присутніми молилися за вибори без фальсифікацій, припинення війни, духовне відродження України та майбутнього президента. Зачитували вголос місця з Біблії, які говорять про те, якою саме має бути влада.

“Перш за все це наша відповідальність - молитись за владу. Після молитви ти можеш приймати правильне рішення. І також - це потрібно нам, щоб ми могли зробити правильний вибір”, - зазначив пастор Української харизматичної церкви Олександр Коваленко.

Серед священнослужителів були представники Євангельських християн-баптистів, Харизматичних церков області, християни віри Євангельської, Церкви Адвентистів сьомого дня, Православної Церкви України, УГКЦ, Української Православної Церкви Московського Патріархату.

Черкаси-2.jpg

“Сьогоднішній молитовний сніданок показує, що багато хто пам'ятає, що Господь, а не хтось інший ставить царів і знімає царів. Варто нагадувати всім нашим політикам, що вони лише тимчасові менеджери, котрих Бог може зняти так само раптово, як він їх поставив”, - зазначив настоятель храму на честь святих рівноапостольних Кирила і Мефодія ПЦУ, протоєрей Андрій Шиманович.

Черкаси-3.jpg

На заході також були представники освіти та підприємці. Молитовний сніданок відвідав ректор ЧНУ Олександр Черевко. Владу міста на молитовному сніданку представляли: заступник міського голови Ігор Волошин, обласний військовий комісар полковник Євген Курбет, державний службовець першого рангу та спеціаліст з соціальних комунікацій Ірина Ванникова, заступник міського голови Людмила Бордунос.

Черкаси-4.jpg

“У представників влади дуже багато спокус, і потрібно молитися за них, щоб їх розум був чіткий, ясний, щоб вони не піддавалися отим всім спокусам, які нечистий їм пропонує. Щоб вони, все-таки більше думали про людей, які їм виплачують заробітну плату. І розуміли, що вони прийшли служити людям”, - зазначила Людмила Бордунос.

У найближчих планах Черкаського обласного Руху Реформації та Ради християнських Церков взяти участь у Пасхальній ході та провести молитовні сніданки в районних центрах області, таких, як Чорнобай, Золотоноша, Канів, Корсунь та Жашків.

Фото: Олег Зарубін

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/national_religious_question/75247/

Следующая новость
Предыдущая новость

Современные системы видеонаблюдения по разумным ценам Онлайн-обучение на музыкальных инструментах Политики и духовенство УПЦ пришли к выводу: «Продолжение насильственного втягивания Украины в европейское сообщество является преступлением» Интереснейшие и незабываемые развлечения! Виды отчетов по практике: студентам на заметку

Публикации