У храмі УПЦ (МП) привели до присяги "козаків", які воюють проти України на території ЛНР

30.01.2018 12:46 12

У храмі УПЦ (МП) привели до присяги

Близько 40 так званих "козаків ЛНР", що є, відповідно до законів України, учасниками терористичного бандформування і які воюють проти України на території Луганської області, прийняли 27 січня присягу в храмі УПЦ (МП).

"Урочистий захід", як передає "Портал-Credo.Ru" з посиланням на "Луганський інформаційний центр", відбулося в храмі, який це видання називає "Свято-Казанської ікони Божої Матері". До участі в сумнівному дійстві священик УПЦ (МП) допустив навіть 10-річного підлітка.

Голова "Ради старійшин луганського округу Міжнародного союзу козачих громадських організацій Всевеликого війська Донського", що воює проти України, Олександр Штика заявив на церемонії: "Присяга зобов'язує кожного козака і дає йому право зі зброєю в руках захищати свою Батьківщину від ворога. Зараз Республіка оточена ворогами, ми всі прекрасно знаємо, що захищають її козаки, вони вірою і правдою стоять на сторожі нашої Республіки".

Після присяги козаки провели "хресний хід" до пам'ятного знаку учасникам збройних формувань "ЛНР".

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/69903/

Следующая новость
Предыдущая новость

Космолот онлайн — лотоматы и живое казино Большой выбор качественной спортивной одежды от известных мировых брендов Угги — универсальная теплая обувь Возможность получить международное образование Скупка золота и антиквариата – профессиональная оценка экспертом

Публикации