У нас не буде заборонених тем для обговорення, - Патріарх УГКЦ про майбутню зустріч з Папою

28.06.2019 12:59 0

У нас не буде заборонених тем для обговорення, - Патріарх УГКЦ про майбутню зустріч з Папою

Єрархи УГКЦ готові до зустрічі з Папою, яка відбудеться у Ватикані 5 та 6 липня, і відкрито підніматимуть на ній усі теми без жодних обмежень.

Про це у інтерв’ю РІСУ заявив Патріарх УГКЦ Святослав (Шевчук).

«Для мене надзвичайно важливо, що тепер Римський Престіл працює над своєю позицією щодо України і нас запрошено брати в цьому участь. Адже ми колись констатували, що про нас говорять без нас.

І для нас є теж очевидно, що певні експертні кола Апостольської Столиці розуміють, що ключем до розуміння ситуації в Україні є саме УГКЦ. Тому ми намагатимемося обговорити увесь блок питань, який стосується суспільно-політичної та гуманітарної ситуації України і співпраці з іншими Церквами та релігійними організаціями», - сказав першоєрарх.

Патріарх Святослав зазначив, що на зустрічі з Папою Франциском греко-католицькі єрархи розкажуть про потреби УГКЦ та про душпастирські виклики, які зараз стоять перед ними.

«Я вважаю, що такого типу експертна зустріч ще не відбувалася», - зазначив Блаженніший.

За його словами, на зустрічі не буде закритих тем для обоговорення.

«Безумовно, ми будемо говорити без табу. Ми отримали сюрприз, тобто спілкування на найвищому рівні. Це буде щира розмова про всі важливі питання. Раніше я просив Святішого Отця, щоб з його боку ми отримали сигнал підтримки нашій Церкві, зокрема інституційної.

Загалом ми себе відчуваємо абсолютно впевнено у стосунках з Папою». – наголосив Патріарх УГКЦ.

Як вже інформувала РІСУ, Папа Франциск запросив 5 та 6 липня Главу Української Греко-Католицької Церкви Святослава, членів Постійного Синоду та митрополитів УГКЦ провести спільну робочу зустріч разом із ним та Ватиканською курією. В офіційному комунікаті Римської курії зазначається, що зустріч у Римі відбудеться 5-6 липня 2019 року. Окрім греко-католицького духовенства, участь у ній візьмуть голови дикастерій Римської курії.

Раніше зустрічі у такому форматі не відбувалися.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/76318/

Следующая новость
Предыдущая новость

Большой выбор качественной спортивной одежды от известных мировых брендов Професійна література для адвокатів Детские игровые площадки, центры, качели Анонимная помощь от зависимостей Избавьтесь от скуки раз и навсегда!

Публикации