У Криму мусульмани підтримують УПЦ КП, - архиєпископ Климент (Кущ)

25.01.2018 21:15 6

У Криму мусульмани підтримують УПЦ КП, - архиєпископ Климент (Кущ)

В анексованому Росією Криму підтримати Українську Церкву приходять не тільки віряни-християни, але й мусульмани.

Про це Громадське.Крим повідомив архієпископ Сімферопольський та Кримський УПЦ КП Климент (Кущ).

«Сила нашої пастви у тому, що це не тільки етнічні українці, це православні християни різних національностей. Вони приходять до церкви, як додому; їм тут затишно і спокійно. У кафедральному соборі, що в Сімферополі, люди відчувають те, чим вони жили до 2014 року. До церкви приходять навіть кримські татари, вони мовчать, і в цьому сила, тому що ми розуміємо один одного без слів», — сказав владика Климент.

Нагадаємо, 31 серпня вранці російські силовики прийшли до на храму УПЦ КП Сімферополі. Представники спецслужб увірвалися в приміщення головного храму, застосували силу щодо архієпископа Сімферопольського і Кримського УПЦ КП Климента і пошкодили йому руку.

Силовики винесли ікони та майно з храму. Глава Меджлісу Рефат Чубаров заявив, що блокування храму УПЦ КП в Сімферополі свідчить про посилення тиску на українців в Криму.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/religious_relations/69840/

Следующая новость
Предыдущая новость

Написание курсовой и отчету по практике Как обезопасить дом от взлома Обозрение сервиса подбора банных заведений в городе Киев Молоді греко-католики створюють спільноту «Покоління Любомира» Особенности модульного строительства в России

Публикации