У Константинополі підтвердили, що Предстоятель РПЦ Кирил зустрінеться з Патріархом Варфоломієм

06.08.2018 21:53 3

У Константинополі підтвердили, що Предстоятель РПЦ Кирил зустрінеться з Патріархом Варфоломієм

В офісі генерального секретаря Священного Синоду Константинопольського Патріархату повідомили, що зустріч Вселенського Патріарха Варфоломія з Московським Патріархом Кирилом відбудеться на прохання останнього.

31 серпня Московський Патріарх Кирил зустрінеться у Стамбулі з Константинопольським Патріархом Варфоломієм, повідомив у Facebook офіс генерального секретаря Священного синоду Константинопольського Патріархату, пише видання Гордон.

Зустріч відбудеться на прохання Предстоятеля Російської Православної Церкви. Під час візиту Кирил обговорить із Варфоломієм і "компетентними органами Матері-Церкви двосторонні питання, які становлять інтерес".

Грецьке церковне видання Vima Orthodoxias писало, що Патріархи обговорять питання надання автокефалії Українській Церкві.

У квітні 2018 року Верховна Рада звернулася до Вселенського Патріарха Варфоломія із проханням видати Томос – указ про автокефалію Православної Церкви в Україні. УПЦ КП і Українська Автокефальна Православна Церква закликали УПЦ (МП) підтримати зусилля зі створення єдиної Української Церкви.

Заступник голови відділу зовнішніх церковних зв'язків УПЦ (МП) Миколай Данилевич у відповідь заявив, що ініціатива завершиться "великим пшиком".

22 квітня президент Петро Порошенко повідомив, що Вселенський Патріархат розпочав розгляд прохання України.

За словами прес-секретаря УПЦ КП архиєпископа Євстратія (Зорі), питання про надання Томосу можуть розглянути вже у вересні.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/72097/

Следующая новость
Предыдущая новость

Потолочный плинтус из полиуретана Товариство українців-католиків зі США організувало для дітей з родин учасників АТО і переселенців ІІІ благодійну школу англійської мови Где купить бутсы в Киеве? Интернет-магазин табака «Dark Hydra» Большой выбор качественных пластиковых окон в Запорожье

Публикации