У Гарнізонному храмі Львова презентували «Книгу пам’яті»

01.05.2018 12:14 6

У Гарнізонному храмі Львова презентували «Книгу пам’яті»

У Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла 30 квітня відбулась презентація «Книги пам'яті», до якої увійшли згадки про 189 загиблих військовослужбовців із Львівської області. Книга укладена Національним військово-історичним музеєм України за ініціативи Міністерства оборони України, з метою збереження пам`яті про військовослужбовців, які загинули під час проведення АТО на Сході нашої держави впродовж 2014−2017 років. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

«Пам'ять їх з роду в рід і вічно житиме у наших серцях. Втамувати біль від втрати ми не зможемо ні в родини, ні у друзів. Але пам’ять про подвиг і нескореність у віддачі життя ми можемо пам’ятати вічно. Пам’ятаю, як тільки розпочалась російська агресія, як до Львова привозили наших захисників, я пам’ятаю очі кожної сім’ї, яку ми зустрічали тут, у храмі, і далі проводжали на Личаківське кладовище. Я пам’ятаю біль і сльози кожної людини. Біль від втрати ми не зможемо втамувати нічим. Нескореність духу захисників нашого краю волає нашими ділами до неба і просить одного — щоб ми не забули, за що воювали хлопці, якими вони хотіли бачити нашу країну, щоб ми не забули, за що вони жили і віддали життя», — зазначив Євген Бойко, в.о. директора департаменту «Адміністрація міського голови».

Інформація, розміщена у виданні, базується на відкритих джерелах Міністерства оборони України, інтернет-ресурсах, а також зібрана шляхом безпосереднього контакту з учасниками бойових дій, родинами загиблих, громадськими активістами, журналістами тощо.

У Гарнізонному храмі Львова презентували «Книгу пам’яті»

Наклад «Книги» призначений для безкоштовної передачі родинам загиблих військовослужбовців. Родинам полеглих захисників України книга передається безкоштовно.

Нині видано друком дві частини «Книги пам’яті військовослужбовців Збройних Сил України, які загинули захищаючи суверенітет, територіальну цілісність та недоторканність України». Основна мета створення «Книги» — аби сучасні та прийдешні покоління завжди пам’ятали тих, хто пожертвував заради своєї країни найдорожчим — власним життям.

У Гарнізонному храмі Львова презентували «Книгу пам’яті»

Книга була видана за ініціативи та на кошти Міністерства оборони України. Над її упорядкуванням працювали співробітники Національного військово-історичного музею України та волонтери сайту «Книга пам’яті полеглих за Україну». Авторський колектив: загальна редакція, упорядкування — Ярослав Тинченко, заступник директора НВІМУ з наукової роботи, Ірина Мороз, Оксана Корнієнко, Ксенія Ляшенко.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/faith_and_weapon/70994/

Следующая новость
Предыдущая новость

Оригинальные кеды Converse Экскурсии из Москвы по разным городам России Где заказать печать открыток? ГДЗ по ОБЖ - восьмиклассник поймет Будівельна компанія «AVILA»

Публикации