У Бердичеві євангельські церкви провели сімейне свято «Щаслива родина – міцна країна»

28.07.2017 18:10 12

27 липня на Центральній площі євангельські церкви Бердичева провели святковий захід «Щаслива родина – міцна країна».

Захід організувала міжнародна місія «Айвас» та представники української діаспори. Участь у ньому взяли всі євангельські церкви міста Бердичева.

У Бердичеві євангельські церкви провели сімейне свято «Щаслива родина – міцна країна»

Волонтери місії об’їздили всю Україну: були в Одеській області, в Маріуполі, Донецьку, навіть у зоні АТО відбудували зруйнований внаслідок артобстрілів дитячий будинок. Для громадської організації «Насіння Надії» міста Бердичева, яка опікується дітьми з обмеженими можливостями та працює для дітей-інвалідів, під час проведення заходу було організовано окремі групи, щоб діти могли розважитися різними іграми. Також для них роздали тридцять пайків – продуктових наборів.

Усіх дітей реєстрували в залежності від вікової категорії, вони були поділені на групи і окремо відвідували атракціони. На Центральній площі організатори передбачили велику кількість локацій. Одні дітки грали у хокей на роликах, інші танцювали з аніматорами, решта розважалася на атракціонах.

У Бердичеві євангельські церкви провели сімейне свято «Щаслива родина – міцна країна». ФОТО

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Бесплатный сайт Igra Slot - игровой ассортимент, с которым можно познакомиться в бесплатном формате Избавьтесь от скуки раз и навсегда! Покупайте серебряные крестики онлайн Настоящее масло тмина по выгодной цене Актуальная информация о курсах валют в Виннице

Публикации