Україна має право на власну незалежну Церкву – спецпредставник Держдепартаменту США

26.10.2018 12:10 0

Україна має право на власну незалежну Церкву – спецпредставник Держдепартаменту США

Українці мають право самостійно вирішувати свої релігійні питання, заявив посол США з питань міжнародної релігійної свободи Сем Браунбек, відповідаючи на питання Радіо Свобода напередодні Дня релігійної свободи.

«Це невід’ємне право української православної церкви та самих українців – вирішувати релігійні питання так, як годиться саме їм. Так, як вони заслуговують. Без жодних перешкод, без жодного втручання ззовні. І це той шлях, який ми бачимо для української православної церкви – ось як все має просуватися. Це американське розуміння, це американська позиція», – зазначив Браунбек.

Він нагадав, що нещодавно відвідував Київ, де зустрічався з посадовцями та релігійними лідерами.

«Я озвучував позицію Сполучених Штатів Америки – будь-яка церква, будь-яка релігійна група мають право жити так, як вважають за потрібне. Це їхнє право! Це не та сфера, куди взагалі має втручатися держава», – сказав Браунбек.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/73223/

Следующая новость
Предыдущая новость

Сергей Тарута уверен, что в пенсионной реформе серьезные ошибки Бисквит классический рецепт в духовке пышный Адвентисти готують наукову конференцію «Журналістика, медіа служіння і медіаосвіта» УАПЦ продала монастир за 382 тисячі гривень Эксклюзивные бонусы для геймеров, которые привыкли рисковать

Публикации