Сім’ї учасників АТО пройшли реабілітацію в монастирі УГКЦ

01.08.2017 1:49 0

Сім’ї учасників АТО пройшли реабілітацію в монастирі УГКЦ

Реабілітанти відвідали монастир отців василіан на Ясній горі, побували в центрі Вигодської спадщини, підкорили гору Яворину та відвідали бункер Робота.
Упродовж духовно-психологічного розвантаження із сім’ями працювали духівники та психолог. Настоятелька монастиря Пресвятої Родини розповіла колишнім військовим та їхнім дружинам про заснування монастиря і правила поведінки в ньому. Під час спілкування у дружньому колі відпочивальники відзначали, що така розповідь була особливо цікавою, адже сучасні люди мають про монастирі дещо інші уявлення.
Як зізнавалися реабілітанти, їхні очікування справдались. Багато з них висловили бажання повернутися на реабілітацію знову.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Єпископ УПЦ КП відвідав військових у зоні АТО Екс-депутат Житомирської міськради під виглядом клірика вимагає з людей гроші На Луганщині селяни звинуватили настоятеля 100-річної церкви в її руйнації Крымская епархия УПЦ подготовила фотовыставку о патриархах РПЦ У Сімферополі протестують проти приватного будівництва на місці палацу калги-султана XV–XVI ст.

Публикации