Сім’ї учасників АТО пройшли реабілітацію в монастирі УГКЦ

01.08.2017 1:49 0

Сім’ї учасників АТО пройшли реабілітацію в монастирі УГКЦ

Реабілітанти відвідали монастир отців василіан на Ясній горі, побували в центрі Вигодської спадщини, підкорили гору Яворину та відвідали бункер Робота.
Упродовж духовно-психологічного розвантаження із сім’ями працювали духівники та психолог. Настоятелька монастиря Пресвятої Родини розповіла колишнім військовим та їхнім дружинам про заснування монастиря і правила поведінки в ньому. Під час спілкування у дружньому колі відпочивальники відзначали, що така розповідь була особливо цікавою, адже сучасні люди мають про монастирі дещо інші уявлення.
Як зізнавалися реабілітанти, їхні очікування справдались. Багато з них висловили бажання повернутися на реабілітацію знову.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Митрополит УПЦ, який активно співпрацює з владою «ЛНР», каже, що це «провокація» У храмах УПЦ КП відбувся флешмоб «Соборне многоліття», присвячний 95-й річниці Собору УАПЦ Шаринг на территории Украины, России и Европы УПЦ КП долучилася до свята 76-ої річниці героїчної оборони Одеси Адвентисты собрали около 2000 человек на всеукраинский слет следопытов

Публикации