Сумська єпархія УПЦ разом з журналістами зібрала понад 800 тис грн для онкохворих дітей

12.04.2018 18:53 9

Сумська єпархія УПЦ разом з журналістами зібрала понад 800 тис грн для онкохворих дітей

Прес-секретар єпархії протоієрей Георгій Тарабан привітав присутніх від імені архієпископа Сумського і Охтирського Євлогія (Гутченка) та подякував усім, хто долучився до акції. Співорганізатори розповіли про особливості перебігу акції 2018 року та відповіли на запитання журналістів.
Загальна сума коштів, зібраних у рамках акції у 2018 році становить 867 211 гривень — це майже на сто тисяч гривень більше ніж торік. Минулого року було зібрано 784 892 гривень.
Оргкомітет формує список медичних препаратів, які буде придбано за зібрані кошти та передано до відділення онкогематології СОДКЛ для лікування маленьких пацієнтів.
Наймасштабніша благодійна акція в Сумській області організовується і проводиться Сумською єпархією УПЦ та філією ПАТ «Національна Суспільна телекомпанія України» «Сумська регіональна дирекція» до свята Воскресіння Христового з 2011 року.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

4 варианта реструктуризации кредита. Лотерея Космолот - лучшие онлайн развлечения на ptclick.com.ua Впечатления Андрея Колупова о пешей прогулке по Царской тропе Газобетон від компанії BETONERA Пластиковые двери от Фабрики Комфорта

Публикации