Суд відклав розгляд справи щодо храму-самобуду УПЦ МП біля Десятинки

21.02.2019 16:16 0

Суд відклав розгляд справи щодо храму-самобуду УПЦ МП біля Десятинки

Окружний адміністративний суд Києва відклав засідання у справі про скасування реєстрації права власності на дзвіницю УПЦ МП на території Національного музею історії України.

Як повідомляє LB.ua, засідання було призначено на 21 лютого, але суддя Євген Аблов захворів, тому розгляд позову перенесли на наступний тиждень. Попередньо його призначено на 10:00 26 лютого.

Нагадаємо, будівлю, яка належить УПЦ МП, біля фундаменту Десятинної церкви в Києві звели в 2005 році. Незважаючи на відсутність дозвільних документів, каплиця більш ніж 10 років працює на території історичної пам'ятки.

У 2018 році профільна комісія Київради підтримала петицію про демонтаж каплиці як незаконної "малої архітектурної форми".

Намісник каплиці єпископ Гедеон (Харон) виявився громадянином Росії і з цієї причини був позбавлений українського громадянства.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/74804/

Следующая новость
Предыдущая новость

Большой выбор красивых и долговечных кроваток в интернет-магазине detyam-shop.com.ua Каким должен быть профессиональный массажный стол? Где остановиться в Текирове: выбираем отель Играть на лучшие игральных автоматах 777 на сайте онлайн казино Azino 777 Фотообои в спальню на любой вкус

Публикации