Суд відклав розгляд справи щодо храму-самобуду УПЦ МП біля Десятинки

21.02.2019 16:16 0

Суд відклав розгляд справи щодо храму-самобуду УПЦ МП біля Десятинки

Окружний адміністративний суд Києва відклав засідання у справі про скасування реєстрації права власності на дзвіницю УПЦ МП на території Національного музею історії України.

Як повідомляє LB.ua, засідання було призначено на 21 лютого, але суддя Євген Аблов захворів, тому розгляд позову перенесли на наступний тиждень. Попередньо його призначено на 10:00 26 лютого.

Нагадаємо, будівлю, яка належить УПЦ МП, біля фундаменту Десятинної церкви в Києві звели в 2005 році. Незважаючи на відсутність дозвільних документів, каплиця більш ніж 10 років працює на території історичної пам'ятки.

У 2018 році профільна комісія Київради підтримала петицію про демонтаж каплиці як незаконної "малої архітектурної форми".

Намісник каплиці єпископ Гедеон (Харон) виявився громадянином Росії і з цієї причини був позбавлений українського громадянства.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/74804/

Следующая новость
Предыдущая новость

Актуальные новости из Узбекистана и всего мира Детокс процедуры: польза и вред, риски мероприятий при горечи во рту Не знаете, как достигнуть успеха в своем бизнесе, то вам необходимо высококачественное продвижение сайта Домашние животные - большая ответственность Як вибрати якісний ортопедичний матрац

Публикации