Сто тисяч паломників візьмуть участь у загальнонаціональній прощі до Зарваниці

05.06.2019 18:59 6

Сто тисяч паломників візьмуть участь у загальнонаціональній прощі до Зарваниці

До Марійського духовного центру «Зарваниця» 13-14 липня відбудеться загальнонаціональна проща. Цього року там очікують близько ста тисяч паломників. До святого місця вони прибудуть з різних областей, країн і навіть континентів, повідомляє За Збручем.

Цьогорічна проща приурочена 30-літтю виходу Української Греко-Католицької Церкви з підпілля та молитві за мир Україні. Архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Василій Семенюк запрошує усіх вірних на паломництво, щоб спільно просити у Матері Божої помочі для України.

«Будемо просити у Матері Божої заступництва для українського народу та миру для нашої країни, заступництва для наших родин. Очікуємо на прощі Блаженнішого Святослава, Главу УГКЦ. Зокрема, Патріарх Святослав зустрінеться із молоддю. Тож будемо раді бачили наше молоде покоління, а також жителів нашого краю незалежно від віку».

З Тернополя до Зарваниці вирушить піша хода чисельністю у понад тисячу осіб. Усі паломники будуть забезпечені харчуванням та місцями для ночівлі у селі Струсів.

Традиційно під час прощі відбудеться багатотисячний похід зі свічками від парафіяльної церкви до чудотворного місця.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religious_ceremonies/76063/

Следующая новость
Предыдущая новость

Официальный дилер Тайота в Киеве В Харькове христиане передали госпиталю 400 кг медицинских материалов для раненых бойцов Христианские иконы по доступным ценам Печать книг в твердом переплете Автобусные туры по Балтии и Скандинавии

Публикации