Синод РПЦ "розгляне наслідки" рішення Грецької Православної Церкви для міжцерковних відносин Москви й Афін, - ВЗЦЗ МП

13.10.2019 11:15 0

Синод Російської Православної Церкви "розгляне наслідки" рішення Грецької Православної Церкви щодо визнання Православної Церкви України. Про це заявив 12 жовтня заступник голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків Московського Патріархату протоєрей Микола Балашов, пише ТАСС.

За словами Балашова, РПЦ буде розглядати "правомірність присвоєння автономії розкольницькій Церкві в Україні", яка "позначиться на світовому православ'ї та міжцерковних відносинах Москви й Афін".

Синод Російської Православної Церкви розгляне невдовзі наслідки рішення собору Елладської Церкви для двосторонніх відносин наших Церков і для світового православ'я в цілому, – сказав представник РПЦ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/moscow_patriarchy/77429/

Следующая новость
Предыдущая новость

Строительство бассейнов под заказ Відкрито запис на курс «Євреї та українці: Тисячоліття співіснування» професора єврейської історії з Чикаго В Украине выходят книги о современном взгляде на шариат и кораническом принципе совещания Лучшие похоронные услуги по приемлемой стоимости Только качественный и оригинальный инструмент на любой вкус

Публикации