Священики УПЦ КП зіграли у благодійний футбол

23.10.2017 15:42 6

Священики УПЦ КП зіграли у благодійний футбол

Футбольні матчі проводилися з метою надання допомоги родині Кваснюків з с. Кунин Здолбунівського району в боротьбі з важкою хворобою їхньої доньки Софійки, у якої діагностовано нейробластому 4 стадії.
Благодійний захід відбувся з благословення архієпископа УПЦ КП Рівненського і Острозького Іларіона, з ініціативи Здолбунівської районної ради, Здолбунівської райдержадміністрації, Рівненської єпархії УПЦ Київського Патріархату та Благодійного фонду «Любіть Україну».
На початку матчу до присутніх з вітальним словом звернулися голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук, голова Здолбунівської районної ради Олег Дацюк, член правління Рівненського обласного благодійного фонду «Любіть Україну» Юрій Шестелюк, прес-секретар Рівненської єпархії УПЦ КП протоієрей Василій Рудніцький, а також заступник голови Здолбунівської міської ради Володимир Кондратюк.
Після цього відбулося офіційне представлення футболістів обох команд та виконання державного гімну України. Право першого удару м’яча було надано мамі маленької Софійки.
Перший гол забитий у ворота збірної священнослужителів належить голові Здолбунівської райдержадміністрації Сергію Кондрачуку, інші три голи були реалізовані у ворота збірної команди держслужбовців та депутатів гравцями збірної команди священнослужителів, а саме Василем Мосійчуком та Василем Іваником.
Сили були майже рівними, однак успіх у цей день був на боці команди священнослужителів, які і перемогли з рахунком 3:1.
Загальна сума коштів отриманих від благодійного заходу склала 84 тисячі 40 гривень. По завершенню футбольного дійства кошти були передані мамі маленької Софійки на лікування.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Приобретение качественных сладостей из Европы: 5 причин для посещения и использования потенциала торговой площадки «PlayBerry Ukraine» Лечение косоглазия в клинике Эксимер Идеальное казино с королевскими выигрышами В Киеве реставрируют церковь Спаса на Берестове Водка Finlandia в тетрапаках: история бренда, интересные факты и лучшие предложения для покупки

Публикации