Священика УПЦ МП, який стріляв по людях з рушниці, перевірять психіатри

25.02.2019 0:49 6

Священика УПЦ МП, який стріляв по людях з рушниці, перевірять психіатри

На Волині священика, який стріляв у людей з рушниці у Жидичині Ківерцівського району, перевіряє поліція. Рушницю вилучили і відправили на експертизу.

Як розповів у коментарі Першому начальник ГУНП у Волинській області Петро Шпига, на даний час поліція проводить перевірку, працює слідчо-оперативна група.

«Вилучають зброю, якою було здійснено постріли, громадянином, що проживає на території храму. За результатами буде прийнято рішення з внесенням інформації в Єдиний реєстр досудових розслідувань за ознаками статті 296 частини 4 Кримінального кодексу – хуліганство з використанням вогнепальної зброї», – зазначив Шпига.

«Чи була загроза життю людей, слідство покаже. Ми можемо багато чого говорити, але це була ніч», – наголосив чоловік.

Скільки триватиме експертиза, поки що не повідомляють.

Петро Шпига зазначив, що перевірятимуть і стан священика, який стріляв. «Буде проведена перевірка, думаю, що буде призначена психіатрична експертиза. Поліція буде постійно перебувати з людьми і не допустить неправомірних дій на території храму», – повідомив начальник ГУНП у Волинській області.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/74832/

Следующая новость
Предыдущая новость

Идеальный праздник без хлопот от The Catering Лучшая офисная мебель Игровые аппараты Вулкан 777 Изготовление бумажных пакетов с логотипом Стильная одежда Неймара

Публикации