Протестанти готують Всеукраїнське свято подяки

24.07.2018 21:14 15

Протестанти готують Всеукраїнське свято подяки

23 вересня 2018 року в Києві проходитиме Всеукраїнське свято подяки, на якому будуть проголошувати Божу милість, дякувати Господу за щедроти і можливості, просити ласки і благословення на майбутнє держави, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Вaptyst.com.

Торік центральна площа столиці зібрала двісті тисяч українців із найвіддаленіших частин України для участі у Святі подяки, яке організували релігійні організації протестантського напрямку. Молитви подяки Господу, унікальні експозиції, пізнавальні майстер-класи, музичні номери відомих виконавців – це стало свідченням, яке вказувало на Бога, якому слід віддавати належну подяку і шану.

До участі запрошуються представники різних конфесій, родини, аби підтримати становлення традиції щорічно відзначати Свято подяки в Україні.

Нагадаємо, що минулого року на Хрещатику на Свято подяки сотні тисяч киян і гостей столиці сталислухачами всесвітньо відомого християнського проповідника Ніка Вуйчича. Австралієць приїхав до Києва,щоб підбадьорити українців, які страждають від війни і соціальних труднощів.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/protestants/evangelical_christians_baptists/71914/

Следующая новость
Предыдущая новость

Услуги по созданию дизайна этикеток Быстрая верификация аккаунта в Инстраграме Спілка християнських письменників України заснувала християнську літературну премію Модные брендовые купальники на любой вкус Самые свежие новости бизнеса

Публикации