Представник Президента України і Патріарх Болгарський обговорили українську автокефалію

20.06.2018 17:26 0

Представник Президента України і Патріарх Болгарський обговорили українську автокефалію

15 червня у приміщенні єпископських зборів у Софії відбулася зустріч Болгарського Патріарха Неофіта і Ростислава Павленка, спецпредставника президента України з релігійних питань, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт Болгарської Православної Церкви.

На зустрічі були присутні кілька болгарських єпископів, в т.ч. єпископ Герасим, секретар Священного Синоду БПЦ, а також посол України Микола Балтаджі.

Під час прийому Ростислав Павленко детально пояснив владикам церковну ситуацію в Україні, додавши, що з початку 1991 року Україна бореться за свою релігійну незалежність.
Патріарх Неофіт сказав, що ситуація в Україні неодноразово обговорювалася на засіданнях Синоду Болгарської Православної Церкви і сам Глава БПЦ неодноразово заявляв про свою позицію з цих проблем. Єпископ Герасим додав, що Синод добре знайомий з українською ситуацією і розуміє усю її складність, однак висловився за суворе дотримання церковних канонів, яких протягом століть дотримується Православна Церква.
Микола Балтаджі зазначив, що в цьому році відзначаються знаменні ювілеї в церковному житті України. Один з них - 1000-річчя заснування Києво-Печерської лаври. Ростислав Павленко підкреслив, що між українськими та болгарськими народами завжди були добрі стосунки, нагадавши, що саме болгарські священики служили на землях сучасної України, несучи віру людям.
Співрозмовники зійшлися на тому, що потрібно посилити молитви до Бога: якщо щось неможливо для людини, то можливо для Бога.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/71541/

Следующая новость
Предыдущая новость

Увеличение отдачи бизнеса с программами BAS, «1С:Підприємство» Лотерея - один из самых быстрых способов выигрыша Лучшие автоматы современности только в казино Вулкан 777 Красивый книжный переплет с гарантией Газорегуляторный пункт от компании EKOIN

Публикации