Представники УГКЦ домовилися про співпрацю з освітянами

23.05.2018 0:44 6

Представники УГКЦ  домовилися про співпрацю з освітянами

Українська Греко-Католицька Церква спільно з Державним вищим навчальним закладом «Університет банківської справи» 21 травня 2018 року провели круглий стіл на тему «Церква та освіта – співпраця і діалог». Окрім студентів та викладачів з міста Києва, за допомогою сучасних технологій, до дискусії долучились також студенти Харкова, Львова та Черкас.

На початку зустрічі до учасників соціального БарКемпу звернулись ректор Університету банківської справи, доктор економічних наук, Анжела Кузнєцова та голова Вченої ради університету, професор Тамара Смовженко, які представили свої думки щодо ролі Церкви у суспільстві та її вплив на освіту і виховання майбутніх поколінь українців.

Капелан академічного душпастирства університету протоєрей Петро Жук представив сучасну концепцію співпраці Церкви з вищими освітніми закладами, заохотив учасників круглого столу до активної дискусії про роль Церкви у світі.

Студентів цікавила конкретна співпраця Церкви і академічних закладів у вихованні молодих осіб, соціальній праці та екологічній відповідальності за навколишній світ. Особливо аудиторія цікавилась питаннями про єдину помісну церкву в Україні, про значення автокефалії та зв’язок церкви та політиків в Україні.

Наголошуючи на небезпеці інструменталізації Церкви, доповідачі пригадали нещодавнє звернення Синоду Єпископів УГКЦ щодо виборчого процесу в Україні, у якому основними небезпеками були названі популізм, збайдужіння та радикалізація суспільства.

На завершення зустрічі усі учасники круглого столу домовились продовжувати діалог, інформує Комісія з міжконфесійних та міжрелігійних відносин УГКЦ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/church_and_school/71207/

Следующая новость
Предыдущая новость

Жидкий лазер для депиляции Средство для безопасного и быстрого похудения Адвентисты доставили в зону АТО более 12 тысяч литров питьевой воды Высококачественный гемблинг и хорошая прибыль Все о ХГЧ, беременности и материнстве

Публикации