Патріарх УГКЦ закликав вірян молитися за справедливі парламентські вибори

03.06.2019 14:39 0

Патріарх УГКЦ закликав вірян молитися за справедливі парламентські вибори

Патріарх УГКЦ Святослав закликає усіх вірян Церкви продовжувати молитися за чесні та справедливі вибори до Верховної Ради України, а також за Божу мудрість для українського народу.

Таку заяву він зробив наприкінці Літургії в Патріаршому соборі Воскресіння Христового в неділю, 2 червня 2019 року, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

“Дозвольте мені звернутися до всіх наших священників, монахів і монахинь, а також до всіх вірних нашої Церкви в Україні і на поселеннях. У суспільно-політичній ситуації, в якій тепер є Україна, ми бачимо, що виборча кампанія не завершилася. Перед нами є новий період підготування до парламентських виборів в Україні. Я звертаюся до всіх вірних нашої Церкви продовжувати молитися за чесні та справедливі вибори”, — заявив Блаженніший Святослав.

“Упродовж року ми молилися щонеділі та на свята “Отче наш” і “Богородице Діво” в цьому намірі. Я дуже прошу всіх вас — не припиняти цієї молитви, а також благаю кожного дня о 21-й годині молитися разом за Україну. Ба більше, кожного дня певна частина нашої Церкви має піст за Україну, бо війна продовжується, народ далі спливає кров’ю, а від наших молитов і християнського свідчення залежить майбутнє України!”, - закликав Патріарх УГКЦ Святослав.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/76034/

Следующая новость
Предыдущая новость

Качественные памятники и гранитные изделия, в наличии и под заказ любой сложности Где остановиться в Текирове: выбираем отель В Славянске готовится 10-я школа миссионеров-прифронтовиков Почаевская лавра продолжает молиться о "спасении России, о восстановлении православной монархии" Мнение президента «Евротерминала» Павла Лисицина о ситуации на контейнерном рынке в 2020 году

Публикации