Папа Римський зустрінеться з Путіним, говоритимуть про Україну

08.06.2019 17:29 0

Папа Римський Франциск прийме президента Росії Владіміра Путіна 4 липня в Ватикані.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на AFP.

"Я можу підтвердити, що Святіший Отець прийме президента Росії Владіміра Путіна у Ватикані 4 липня", - сказав офіційний представник Ватикану Алессандро Джізотті.

Раніше Кремль підтвердив, що Путін має відвідати Італію, але нічого не сказав про дату візиту і плани президента зустрітися з Папою Франциском.

Аргентинське агентство Tеlam напередодні повідомило, що основними темами переговорів стануть поточна ситуація в Україні і на Близькому Сході.

За даними ЗМІ, вони обговорять висунуті Москвою претензії на адресу українських греко-католиків, які, на думку Московського Патріархату, підтримують "розкол" в православному світі. Однак, видання повідомляло, що зустріч призначена на 5 липня.

Це буде друга зустріч Путіна з Папою Римським за останні чотири роки, попередня була 10 червня 2015 року. На неї Путін запізнився на годину, пояснивши затримку пробками в Мілані та Римі і "тривалими переговорами" з прем'єром Італії.

Наступного дня після зустрічі з Путіним Папа Франциск проведе переговори з керівниками Української Греко-Католицької Церкви для обговорення ситуації в Україні. Ця зустріч була анонсована ще на початку травня.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/76081/

Следующая новость
Предыдущая новость

Отличная программа для дизайн-проекта комнаты Вдохновение Муранского стекла — виниловая плитка Tarkett Murano Смотреть онлайн турецкие сериалы Как правильно выбрать оружейный сейф? Качественные итальянские межкомнатные двери

Публикации