Папа Римський вибачився перед ромами за століття дискримінації

03.06.2019 12:39 0

Папа Римський вибачився перед ромами за століття дискримінації

Папа Римський Франциск під час візиту до Румунії вибачився перед ромами за дискримінацію та приниження з боку Церкви.

Про це повідомляє Еспресо з посиланням на Голос Америки.

«Я прошу прощення, в ім'я Церкви і Господа. За всі ті часи в історії, коли ми дискримінували, погано поводилися або дивилися на вас скоса. Мені тяжко на серці. Тяжко від численних випадків дискримінації, сегрегації та поганого поводження, яким піддавалися ваші громади. Історія говорить нам, що і християни, включаючи католиків, припускалися подібних злодіянь", - сказав Папа, звертаючись до циганської громади в місті Блаж.

Понтифік застеріг від суджень про людей на ґрунті забобонів.

"Байдужість породжує забобони, живить гнів і образу. Як часто ми висловлюємо поспішні судження, словами, які жалять, відносинами, які сіють ненависть і розколи!" – додав Папа Франциск.

Кількость ромів у Румунії наразі становить близько 10% населення. Вони скаржаться на дискримінацію, через яку їм важко отримати роботу.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/76033/

Следующая новость
Предыдущая новость

Покупка и установка памятников из гранита Капелан УПЦ КП прочитав військовим лекції «Цінність християнського життя» та «Вартість і призначення людини» Как заработать с помощью онлайн казино Вулкан Заказ курсовой работы по выгодным условиям Ресурс Слототоп и его преимущества

Публикации