Нехай 2018 рік cтане роком Божої благодаті, - Патріарх УГКЦ

01.01.2018 9:46 60

Нехай 2018 рік cтане роком Божої благодаті, - Патріарх УГКЦ

Нехай цей Новий рік cтане роком Божої благодаті, Божої сили, щоб ми зрозуміли, що коли ми чинимо добро, це добро нам допомагає. Тому робімо добро і уникаймо зла.

Про це сказав Патріарх Української Греко-Католицької Церкви Святослав в ефірі інтерактивної програми «Відкрита Церква», яка у переддень Нового року вийшла в ефір на «5 каналі», повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Глава УГКЦ висловив свої побажання Україні і всім громадянам нашої країни: «Нехай Господь благословить нашу Україну, наших громадян, всіх тих, які сьогодні борються за наше майбутнє».

«Особливо мої думки линуть сьогодні до тих, хто страждає на окупованих територіях, до тих, хто є в полоні і ще очікує визволення. Мої думки линуть до наших воїнів, які стоять на передовій і захищають наш Новий рік і ціною свого власного життя та здоров’я дарують нам нову можливість будувати наше майбутнє», − сказав Патріарх.

«Усім вам бажаю благословенного свята Різдва Христового, до якого ми зближаємося і щасливого, Богом благословенного, Нового року!» − побажав Предстоятель УГКЦ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/69564/

Следующая новость
Предыдущая новость

На аукціоні продають церкву УПЦ Вийшла електронна версія україномовної Біблії Філарета Во Львове студентов программы по экуменизму обучат менеджменту Між духовенством та районною владою Рівненщини відбувся благодійний футбольний матч Счастливый билет

Публикации