Нехай 2018 рік cтане роком Божої благодаті, - Патріарх УГКЦ

01.01.2018 9:46 66

Нехай 2018 рік cтане роком Божої благодаті, - Патріарх УГКЦ

Нехай цей Новий рік cтане роком Божої благодаті, Божої сили, щоб ми зрозуміли, що коли ми чинимо добро, це добро нам допомагає. Тому робімо добро і уникаймо зла.

Про це сказав Патріарх Української Греко-Католицької Церкви Святослав в ефірі інтерактивної програми «Відкрита Церква», яка у переддень Нового року вийшла в ефір на «5 каналі», повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Глава УГКЦ висловив свої побажання Україні і всім громадянам нашої країни: «Нехай Господь благословить нашу Україну, наших громадян, всіх тих, які сьогодні борються за наше майбутнє».

«Особливо мої думки линуть сьогодні до тих, хто страждає на окупованих територіях, до тих, хто є в полоні і ще очікує визволення. Мої думки линуть до наших воїнів, які стоять на передовій і захищають наш Новий рік і ціною свого власного життя та здоров’я дарують нам нову можливість будувати наше майбутнє», − сказав Патріарх.

«Усім вам бажаю благословенного свята Різдва Христового, до якого ми зближаємося і щасливого, Богом благословенного, Нового року!» − побажав Предстоятель УГКЦ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/69564/

Следующая новость
Предыдущая новость

Как организовать детский праздник – руководство к действию Интернет-магазин автозапчастей фав УПЦ нарахувала 100 тисяч учасників ходи, поліція — 15 тисяч Игровые аппараты Вулкан 777 Функциональная мебель: выбираем диван

Публикации