На Полтавщині перша громада перейшла до ПЦУ. УПЦ МП погрожує судом

10.02.2019 20:14 3

На Полтавщині перша громада перейшла до ПЦУ. УПЦ МП погрожує судом

За таке рішення проголосували 176 мешканців села Устивиця Великобагачанського району. В УПЦ МП говорять, що церковну громаду та священника не пустили на збори, тому готується судовий позов, повідомляє видання «Полтава».

Громада села Устивиця Великобагачанського району вирішила перейти в лоно Православної Церкви України. Про це повідомила Валентина Вождаєнко, директор департаменту культури та туризму Полтавської ОДА. За таке рішення проголосувало 176 представників громади із 183-х. Мова йде про Михайлівську церкву.

Поліція області повідомила, що біля сільського Будинку культури зібралися понад 60 жителів села Устивиця. Мітингувальників хвилює питання визначення настоятеля місцевої церкви. Охорону правопорядку на місці забезпечують 6 поліцейських та працівники батальйону «Полтава».

В Полтавській єпархії УПЦ МП розповіли, що до голосування не допустили церковну громаду та священника:

— Там є стара церква та нова, яка ще не введена в експлуатацію. Документи на землю та споруди оформлені на УПЦ. Тому плануємо подати до суду. Священик, отець Іван, не приходив на Служби, а потім добровільно попросив вивести його із штату. Його прохання задовольнили. Був призначений новий священик. Попередній забрав ключі від церкви, почав збирати підписи і претендувати на новий храм. Благодійники, які надавали кошти, проти якихось переведень і проти протистояння.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/74650/

Следующая новость
Предыдущая новость

Как быстро и выгодно избавиться от отходов Большой выбор махровых полотенец В Славянске готовится 10-я школа миссионеров-прифронтовиков Купить классный уголок 5 советов при помощи которых можно выбрать правильный матрас на кровать

Публикации