На Житомирщині до ПЦУ перейшла громада, яка «присягала на вірність» Предстоятелю УПЦ МП

04.02.2019 21:11 18

На Житомирщині до ПЦУ перейшла громада, яка «присягала на вірність» Предстоятелю УПЦ МП

Релігійна громада села Сінгури Житомирської області перейшла з УПЦ МП до Православної Церкви України. Про це йдеться на сайті Житомирської єпархії ПЦУ, повідомляє LB ua.

За перехід проголосували 76 з 100 присутніх на зборах парафіян. Священик відмовився приєднатися до ПЦУ.

Як повідомив секретар управління Житомирської єпархії ПЦУ Павло Ядчишин, перехід не обійшовся без провокацій з боку Московського Патріархату.

"Увечері 1 лютого Житомирська єпархія Московського Патріархату опублікувала на своєму сайті повідомлення про те, що релігійна громада села Сінгури нібито взяла участь в їх зібраннях і висловлює свою вірність УПЦ МП і Предстоятелю митрополиту Онуфрію. Жителі села обурилися такою заявою Московського Патріархату і повідомили, що про такі збори нічого не чули. До того ж на фотографіях зборів зафіксовано мало людей, і більшість з них не є жителями села Сінгури", - написав Ядчишин.

У Житомирській області до ПЦУ приєдналися вже близько 20 парафій. Раніше це зробили громади міста Андрушівка, сіл Кишин і Павлівка.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/74586/

Следующая новость
Предыдущая новость

П'ятидесятники України апробують нову навчальну програму для місіонерів Лечение наркомании в Тернополе Рулонные шторы День-Ночь- практичный и удобный атрибут комфорта У храмах УПЦ КП відбувся флешмоб «Соборне многоліття», присвячний 95-й річниці Собору УАПЦ Как получить разрешение на трудоустройство иностранцу

Публикации