Мусульман Сум учили презентувати халяльні товари

04.12.2017 14:50 0

Мусульман Сум учили презентувати халяльні товари

«Чому важливо, щоб не тільки їжа, а й косметика була халяльна?». Саме цю тему висвітлив у своїй лекції імам мечеті Ісламського культурного центру м. Суми Рустам Хуснутдінов, зацікавивши не тільки відвідувачів, а й торгових представників — щоб допомогти їм зрозуміти особливості халяльних товарів і якнайкраще презентувати їх мусульманській аудиторії.
Насправді «халяль», як зазначають мусульмани, — це певні норми, стосовні до всіх царин життя. Всякий товар чи послуга мають свої критерії халяльності, але загальний принцип — щоб це було не гріховним, а чистим та справедливим. Зрештою, халяльність усього, що купує людина, особисто для неї визначається також способом заробітку: чи в дозволений, не гріховний, спосіб вона заробила кошти, що витрачає на халяльні товари та послуги.
Товари з позначкою «халяль» часто шукають не самі мусульмани, а й люди іншої віри. Дослідження показують, що 75% європейських покупців, незалежно від віровизнання, готові заплатити на 10% більше за ринкову ціну, якщо це продукцію вищої якості, — саме за таку справедливо вважають «халяль». Багато хто, дізнавшись від знайомих мусульман про високі вимоги стандарту та особисто оцінивши продукцію, купує халяльне з міркувань здорового, якісного та свідомого споживання.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Как не ошибиться, приобретая межкомнатные двери? Неодимовый магнит для экономии семейного бюджета Країна чудових краєвидів, тюльпанів та сирів запрошує вас на навчання Молоді греко-католики створюють спільноту «Покоління Любомира» Налоговое резидентство в Объединенных Арабских Эмиратах

Публикации