Митрополит Онуфрій у 90-х двічі підтримав автокефалію Церкви в Україні

11.05.2018 23:53 6

Митрополит Онуфрій у 90-х двічі підтримав автокефалію Церкви в Україні

Предстоятель Української Православної Церкви (Московського Патріархату) Митрополит Онуфрій двічі - в 1991 і 1992 році - підтримав ідею надання автокефалії Ц еркві в Україні.

Про це в інтерв'ю OBOZREVATEL.UA розповів митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський УПЦ (МП) Олександр (Драбинко).

За його словами, Митрополит Онуфрій підписав звернення до Московського Патріарха Алексія "про дарування автокефалії Українській Православній Церкві на Соборі 1991 року", який проходив в Києві, а також "документ про те, що Харківський Собор підтримує ідею відокремлення і статусу автокефалії в 1992 році".

"Всі ці документи є, і підпис теж є. Про те, що він змінив цю думку, будучи предстоятелем, або відкликав свій підпис, я не чув", - додав Драбинко.

Він переконаний в тому, що УПЦ (МП) має чітко позначити свою позицію з питання саме автокефалії.

"Позиція УПЦ полягає в тому, що це буде не канонічно, що президент і парламент не мають права втручатися. Але у нас немає позиції з ключового питання: ми хочемо, щоб у нас Церква була помісної чи не хочемо?" - підкреслив митрополит Драбинко.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uoc/71107/

Следующая новость
Предыдущая новость

Как выбрать кастрюлю Купить фотообои по лучшей цене Качественная и надежная трубопроводная арматура Фурнитура для стеклянных дверей и душевых кабин Большой выбор качественного профильного листа в интернет-магазине «Крамбуд»

Публикации