Митрополит Епіфаній: Абсолютна більшість наших архиєреїв бажають бути в ПЦУ

06.06.2019 11:03 0

Митрополит Епіфаній: Абсолютна більшість наших архиєреїв бажають бути в ПЦУ

Майже всі архиєреї, духовенство і вірні Православної церкви України засвідчують, що вони бажають бути у визнаній автокефальній Церкві.

Про це Укрінформу сказав Предстоятель ПЦУ, митрополит Київський і всієї України Епіфаній, коментуючи заяви почесного Патріарха Філарета.

«Абсолютна більшість архиєреїв є вірною тим принципам, які ми одноголосно прийняли на Соборі. Практично одноголосно, тільки один учасник з двохсот під час засідання Об’єднавчого Собору проголосував проти. У нас є ідея. Ми хочемо розбудовувати нашу Єдину Помісну Православну Церкву, яка визнана з боку Вселенського Патріархату, і в майбутньому буде визнаною з боку інших Помісних Православних Церков. Якщо говорити про якісь інші механізми повернення чи проголошення Патріархату, всупереч Об’єднавчому Собору - це автоматично може нас повернути до попереднього стану, стану невизнаної Церкви», - зазначив митрополит Епіфаній.

Предстоятель ПЦУ наголосив, що саме тому «майже всі архиєреї, духовенство і вірні засвідчують, що вони бажають бути у визнаній незалежній Автокефальній Помісній Православній Церкві”.

“А заяви, які лунають від певних єрархів нашої Церкви, не мають практично жодної підтримки. Тому архиєреї, бачачи певну небезпеку, згуртувалися і показали, що ми єдині і рухаємося тільки в напрямку, який ми накреслили до цього часу», - підсумував митрополит Епіфаній.

Нагадаємо,14 травня почесний Патріарх ПЦУ Філарет оприлюднив звернення, у якому оголосив, що Київський Патріархат продовжує існувати, а він залишається чинним Патріархом.

Натомість 24 травня синод ПЦУ висловив повну підтримку митрополиту Епіфанію і заперечив існування Київського Патріархату.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/76077/

Следующая новость
Предыдущая новость

Изготовление пакетов и нанесение на них печати во Львове Космолот — онлайн казино, покорившее СНГ Качественная печать ценников Только наша тонировка авто в Киеве позволит вам кардинально изменить внешний вид вашего автомобиля Невероятный гемблинг на суперустройствах

Публикации