Митрополиту УПЦ МП привезли з Москви орден РПЦ

23.03.2019 3:50 0

Митрополиту УПЦ МП привезли з Москви орден РПЦ

20 березня митрополиту Тульчиниському та Брацлавському УПЦ МП Іонафану вручили орден Російської Православної Церкви з нагоди 70-річчя, а також 30-річчя його архиєрейської хіротонії. Відзнаку передали з Москви.

Про це повідомляє Вінбазар з посиланням на прес-службу Тульчинской єпархії УПЦ МП.

Вручення ордену преподобного Серафима Саровського (1 ступеня) відбулося в Свято-Троїцькому ставропігійному жіночому монастирі (місто Корець, Рівненська область). Передав нагороду намісник Свято-Троїцької Сергієвої Лаври (Росія) єпископ Парамон. Указ про нагородження підписав Патріарх РПЦ Кирил 30 січня 2019 року.

"За вручення ордена митрополит Іонафан просив єпископа Парамона передати Предстоятелю Російської Православної Церкви його синівську вдячність за високу нагороду, із запевненнями в тому, що продовжить своє служіння Матері Церкви до останнього подиху, згідно принесеної їм присяги перед архієрейської хіротонією тридцять років тому у Володимирському соборі Києва," - йдеться в повідомленні.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/moscow_patriarchy/75164/

Следующая новость
Предыдущая новость

Новогодние игрушки и украшения Цифровая полиграфия в Киеве: где заказать качественные услуги Окупаційний "голова" Криму привітав кримського митрополита УПЦ з 25-річчям служіння Рада церков Вінниччини закликає місцеву владу і мешканців знайти компромісне рішення щодо будівництва кладовища Авиабилет может быть не таким, уж дорогим, как вы думаете

Публикации