МЗС України протестує проти переміщення затриманих мусульман з Криму до Росії

17.01.2018 17:03 3

МЗС України протестує проти переміщення затриманих мусульман з Криму до Росії

Як підкреслюється в коментарі, оприлюдненому на сайті українського зовнішньополітичного відомства, відповідно до норм міжнародного гуманітарного права державі-окупанту забороняється здійснювати примусове переміщення громадян окупованої держави на територію держави-окупанта. Вчинення державою-окупантом таких протиправних дій тягне за собою її міжнародно-правову відповідальність.
Міністерство закордонних справ України зазначає, що громадяни України були арештовані за сфабрикованими обвинуваченнями у терористичній діяльності і вимагає від російської сторони припинити практику незаконних переміщень українських громадян з тимчасово окупованої території АР Крим і м. Севастополь до Російської Федерації та негайно повернути їх на територію України.
Серед в’язнів, які сидять за гратами в окупованому Криму, левова частка притягнуті до відповідальності за релігійною ознакою.
Раніше активіст кримськотатарського руху, координатор Комітету із захисту прав кримськотатарського народу Сінавер Кадиров прокоментував спроби підконтрольної Кремлю кримської влади представити кримських татар як терористів. За його словами, затримуючи все нових і нових кримських мусульман у так званій «справі Хізб ут-Тахрір», підконтрольна Кремлю кримська влада намагається створити у хазяїв враження своєї успішної роботи й отримати для себе привілеї.

Фото Facebook


Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Лучшие изделия из камня Играть на лучшие игральных автоматах 777 на сайте онлайн казино Azino 777 У Києві готують приз переможцю християнського Літературного конкурсу ім. Джона Буньяна Gotslot - яркие автоматы и их полное описание Правильный подход к инвестициям

Публикации