Мер Почаєва захищатиме майнові інтереси Московського Патріархату в ООН

01.10.2017 12:35 9

Мер Почаєва захищатиме майнові інтереси Московського Патріархату в ООН

Мер Почаєва Василь Бойко захищатиме майнові інтереси Свято-Успенської лаври УПЦ МП на засідання 28-ї сесії ООН. Про це повідомляє видання За Збручем.

Річ у тім, що наприкінці червня представники ВО «Свобода» не допустили передачі під час сесії Почаївської міської ради у постійне безоплатне користування Почаївській Лаврі земельних ділянок в центрі міста Почаїв загальною площею понад 1 гектар.

З приводу вказаного інциденту мер Почаєва Василь Бойко звернувся в поліцію, а згодом і до керівника юридичної контори УПЦ МП «Громадський правозахист» Олега Денисова. Як наслідок, скарги очільника міськради Почаєва будуть представлені на 28-й сесії засідання ради ООН та вже були передані в ОБСЄ.

Як зазначає видання, намагання мера Почаєва передати залишки вільних міських земель Московській Церкві не є новиною, а швидше підтверджує загальну тенденцію і версію, що містом вже давно керує не міська рада, а Почаївська Лавра. Так, колишній міський голова Володимир Заболотний намагався передати у власність монастирю УПЦ МП приміщення відділення поліції, а його попередник, Олег Іванюк, таки передав Лаврі кілька будівель місцевої лікарні.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/68444/

Следующая новость
Предыдущая новость

Выгодные тарифы на поставки интернета в Киеве Информационный портал про Италию УКРИТА Джокер Казино – неперевершений ресурс для розваг У столичному Відкритому православному університеті відбудеться лекція афонських ченців Професійний переклад угорської мови - успішно укладена угода

Публикации