Завдяки роздільному збору відходів греко-католики спорудили на Прикарпатті дитячий ігровий комплекс

26.10.2017 22:18 3

Завдяки роздільному збору відходів греко-католики спорудили на Прикарпатті дитячий ігровий комплекс

Від початку року було зібрано понад 5 тис. кг ПЕТ-пляшки, склобою та макулатури. За вторговані кошти навесні були насаджені плодові дерева біля школи, дитячого садочка та церкви, а зараз виготовлені окремі елементи екомайданчика, а саме: карусель та гойдалка-балансир.
Доктор Володимир Шеремета, керівник Бюро УГКЦ з питань екології, пригадавши екологічну передісторію події, висловив сподівання, що цей майданчик принесе не лише багато радості дітям, але й стане для них та їх батьків доброю мотивацією, щоб ще більш активно долучитися до роздільного збору відходів і більш дієво свідчити свою віру в Бога та любов до рідного краю.
Одним із важливих завдань дитячого майданчика, як і самого проекту роздільного сортування відходів, є показати можливості позитивних змін і вирішення наболілих проблем, зокрема забруднення природного довкілля, жертвою якого стає сама людина.
А освітлення майданчика енергією сонця має вказати на сучасні можливості більш безпечних для людини і природи відновних джерел енергії.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Онлайн-еженедельник для всех, кто ищет работу Єпископ УАПЦ взяв участь у церемонії Лицарського ордену в Чехії Место, где создаются иконы Современные услуги печати Занимайтесь спортом в кроссовках Аир Форсы

Публикации