До Різдва поліція перевірить культові споруди і місця масового зібрання людей – МВС

03.01.2018 16:17 15

До Різдва поліція перевірить культові споруди і місця масового зібрання людей – МВС

Напередодні Різдва правоохоронці перевірять культові споруди і місця масового зібрання людей, заявив 3 січня під час селекторної наради перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий.

«На різдвяні свята правоохоронці будуть забезпечувати публічну безпеку під час служби у культових спорудах. Вибухотехніки перевірять всі місця масового зібрання громадян на предмет вибухонебезпечних предметів і наявність засобів пожежогасіння. Ми всі знаємо, як сусідня Росія може розхитувати ситуацію»,­ – цитує Ярового сайт МВС. Про це повідомляє Радіо Свобода.

Раніше у МВС повідомляли, що новорічна ніч в Україні минула без суттєвих порушень порядку і публічної безпеки. За даними МВС, в усіх регіонах країни відбулося понад 752 масові заходи, в яких взяли участь понад 1,35 мільйона громадян.

На Різдво за юліанським календарем, 7 січня 2018 року, в Україні буде три вихідних, оскільки саме свято припадає на неділю, тому понеділок, 8 січня, також буде неробочим днем.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/69589/

Следующая новость
Предыдущая новость

Изготовление и установка памятников на могилу в Оренбурге Самая профессиональная служба эвакуации Космолот - как перевернуть сознания клиентов Угловые кухни: индивидуальное производство мебели под заказ Лікування Пролежнів: Сучасні Методи та Особливості

Публикации