До Великодніх свят почало діяти перемир'я на Донбасі

30.03.2018 22:57 3

До Великодніх свят почало діяти перемир'я на Донбасі

На Донбасі з 00:01 30 березня почало діяти чергове перемир'я, в цей раз воно приурочене майбутнім великодніх свят. Про це раніше повідомили в прес-службі ОБСЄ за підсумками рішення Тристоронньої контактної групи, інформує УНІАН.

У повідомленні зазначено, що ТКГ підтверджує прихильність всеосяжного, стійкого і безстрокового припинення вогню з 30 березня. При цьому наголошується, що всі домовленості про припинення вогню силами АТО дотримувалися неухильно.

«Разом з тим, виключно у разі загрози життю та здоров'ю цивільного населення, особового складу підрозділів ЗСУ, здійснення інших провокаційних дій бойовиками окупаційної адміністрації Російської Федерації, Збройні сили України готові негайно реагувати у відповідь», - відзначили в штабі АТО.

Попереднє перемир'я, узгоджена учасниками Контактної групи по врегулюванню ситуації на Донбасі набула чинності з півночі 5 березня. Пізніше повідомлялося, що бойовики порушили режим тиші через годину після його початку.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/70633/

Следующая новость
Предыдущая новость

Зачем соблюдать пост и почему вообще следует поститься? Заказать наружную рекламу для бизнеса Как и где заказать выполнение дипломной работы? На что стоит обратить внимание при покупке кондиционера Ефективність email-розсилок у сучасному маркетингу

Публикации