В РПЦ пропонують навчати дітей церковнослов'янської мови замість англійської

08.10.2019 0:03 0

В РПЦ пропонують навчати дітей церковнослов'янської мови замість англійської

У Російській Федерації запропонували навчати дітей церковнослов'янської мови замість англійської. Таку ідею висунув глава патріаршої комісії у справах сім'ї протоєрей РПЦ Димитрій Смирнов, повідомляє УНІАН.

Він обурився, що деякі батьки, у яких "дитинка не встигла народитися - вже англійської вчать". На думку священика, "треба спочатку церковнослов'янської, потім, може бути, грецької, це ж теж дуже важливо".

Смирнов також висловився проти перекладу Богослужінь на російську мову.

На думку представника РПЦ, основа російської мови - церковнослов'янська мова, і "там треба вивчити два десятка слів". Крім того, за словами священика, сучасну російську мову вже не можна назвати справжньою, бо "там половина англіцизмів". Приміром, додав він, замість коробки для їжі в літаку кажуть "фудбокс". "Чи всі отримали фудбокси?" Привіт, я що, в Америку лечу?", - поскаржився протоєрей.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/moscow_patriarchy/77369/

Следующая новость
Предыдущая новость

Запчасти на китайские автомобили Быстрая верификация аккаунта в Инстраграме Отдых в Трускавце 2018 Полы из ламината – современно, практично и эстетично На Херсонщине духовенство обвинило главу сельсовета в намерении передать фирме с российскими корнями землю, на которой стоит храм УПЦ КП

Публикации