Відсьогодні паломники-хасиди покидають Україну

03.10.2019 5:21 0

Відсьогодні паломники-хасиди покидають Україну

Станом на сьогоднішній ранок, після святкування іудейського Нового року в Умані, Україну почали покидати паломники-хасиди. Про це кореспонденту УНН повідомили у пресцентрі Державної прикордонної служби України.

“За минулу добу їх виїхала дуже незначна кількість, але з сьогоднішнього дня, навіть ночі, почали оформлятися рейси на відліт з України, саме з паломниками-хасидами. З аеропорту Борисполя очікується близько 30 рейсів на виліт, такі ж саме рейси плануються по інших аеропортам, зокрема, Одеси і Вінниці. Ми також розраховуємо, що вони, як і на в’їзд, будуть їхати організованими групами через автомобільні пункти пропуску, а також залізничні прикордонні пункти з країнами ЄС”, — розповіли в пресцентрі.

Нагадаємо, цього року святкування юдейського Нового року Рош-ха-Шана тривало з 29 вересня по 1 жовтня в місті Умань. Саме за цей період до України прибуло понад 30 тисяч паломників з різних країн світу.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/other_confessions/judaism/77328/

Следующая новость
Предыдущая новость

Идеальные женские сапоги на сайте Исламский культурный центр открыл в Харькове свою гимназию Полотенца и другой текстиль для вашего бизнеса Где найти лучший отдых в Одессе Провайдер, который предоставляет качественные услуги

Публикации