Відкрито і освячено Патріарший адміністративний центр УГКЦ у Києві

08.05.2018 15:53 6

Відкрито і освячено Патріарший адміністративний центр УГКЦ у Києві

«Ми сьогодні переживаємо без перебільшення історичну хвилину. Цю хвилину можна порівняти лише з подією освячення Патріаршого собору Воскресіння Христового в Києві п'ять років тому», – наголосив глава УГКЦ.
«П'ять років тому ми святкували 1025-річчя Хрещення Руси-України. І освятили Патріарший собор. Цього року ми святкуємо 1030 років Руси-України. І тут, на берегах сивого Дніпра, ми освячуємо Патріарший адміністративний центр, який справді стає серцем усієї Української Греко-Католицької Церкви в Україні і на поселеннях. У людей є збіги обставин, а у віруючих людей є Божий задум. І через ці події, обставини, осіб, яких Господь тут зібрав, Він намагається нам розкрити, пояснити свій задум», – додав предстоятель.
На переконання глави УГКЦ, так само втілюється в життя задум будівничого цього Патріаршого центру – екс-глави УГКЦ архієпископа Любомира.
Предстоятель розповів, що Церква видає багато листів, декретів, актів, які підписуються: дано в Києві, при Патріаршому соборі Воскресіння Христового. «Багато людей, які читають це, запитують себе, а де ж то дано, де є місце біля Патріаршого собору, де це все народжується і посилається по всій вселеній, де б’ється українське серце. І сьогодні ми можемо сказати, це все діється тут», – сказав Святослав.
На його думку, цей дім має стати місцем не тільки, де приймаються рішення. «Це має бути не тільки те місце, – сказав глава Церкви, – де, фактично, відбувається управління нашою Церквою на вселенському рівні. Це не тільки місце, де знаходитимуться всі виконавчі структури нашої Церкви, зокрема центральні тут, у Києві. Передусім це простір спілкування і зустрічі. Простір, де ми будемо творити необхідні умови, аби можна було зустрічатися».
«Я б дуже хотів, щоб кожен, хто переступає поріг цього дому, приходив сюди з надією. Хай люди приходять з надією, що дає можливість бачити майбутнє, вибудовувати перспективи і будувати наше життя в надії на Господа Бога, який через нашу спільну працю промовлятиме до нас», – побажав Святослав і висловив радість, що тепер усі працівники Патріаршої курії та Київської архієпархії працюватимуть разом, а не будуть розкидані по різних куточках Києва. Також тут удень і вночі під одним дахом перебуватиме глава УГКЦ.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Приметы на свадьбу что можно что нельзя Адвентисты собрали около 2000 человек на всеукраинский слет следопытов Лучшие наручные часы Увлекательные азартные игры 777 бесплатно Золотые крестики в Украине со скидкой

Публикации