Впливовий український політик, прихожанин і меценат УПЦ, підтримав бажання президента прискорити автокефалію

01.08.2017 0:49 12

Впливовий український політик, прихожанин і меценат УПЦ, підтримав бажання президента прискорити автокефалію

"В знаменну для всієї української громади дату, День Хрещення Київської Русі, бажання президента Порошенка мати довгоочікувану автокефалію - єдино правильне рішення, — зазначив Віктор Балога 28 липня на своїй сторінці у Фейсбуці. — І це можна зробити швидко, але ми маємо розуміти, що Вселенський Патріарх допоможе лише за умови об'єднання трьох православних церков - УАПЦ, УПЦ КП, УПЦ МП навколо Митрополита Онуфрія. Бо на сьогодні, з усіх лідерів церков, він єдиний, кого визнає Константинополь. І це вже домашнє завдання для президента".
Нагадаємо, що Петро Порошенко з нагоди Дня хрещення Київської Русі привітав співвітчизників і нагадав, що Україна очікує від Константинопольської Церкви, від якої Володимир Великий прийняв християнську віру, визнання автокефалії Української Церкви.
8-16 липня 2017 року соціологічна група «Рейтинг» провела опитування щодо ставлення українців до створення єдиної помісної (автокефальної) Церкви в Україні. Головні висновки дослідження: найбільша кількість людей у середовищі опитаних — "за" створення єдиної помісної Церкви.

27 липня УПЦ КП звітувала про переговори з Константинополем щодо автокефалії.

1 josephus [профіль] Вчора, 17:52 Серія - 2 буде обєднання рф, бсср і України навколо путіна, якого єдиного визнає сатана своїм комісаром на території колишнього ссср! am

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Качественные и стильные очки по лучшим ценам Ремонтно-соединительная арматура по доступной цене Грузоперевозки в Киеве по самым выгодным тарифам в городе Поисковое продвижение интернет магазинов Кинг - казино, не способное разочаровать

Публикации