Впливовий український політик, прихожанин і меценат УПЦ, підтримав бажання президента прискорити автокефалію

01.08.2017 0:49 12

Впливовий український політик, прихожанин і меценат УПЦ, підтримав бажання президента прискорити автокефалію

"В знаменну для всієї української громади дату, День Хрещення Київської Русі, бажання президента Порошенка мати довгоочікувану автокефалію - єдино правильне рішення, — зазначив Віктор Балога 28 липня на своїй сторінці у Фейсбуці. — І це можна зробити швидко, але ми маємо розуміти, що Вселенський Патріарх допоможе лише за умови об'єднання трьох православних церков - УАПЦ, УПЦ КП, УПЦ МП навколо Митрополита Онуфрія. Бо на сьогодні, з усіх лідерів церков, він єдиний, кого визнає Константинополь. І це вже домашнє завдання для президента".
Нагадаємо, що Петро Порошенко з нагоди Дня хрещення Київської Русі привітав співвітчизників і нагадав, що Україна очікує від Константинопольської Церкви, від якої Володимир Великий прийняв християнську віру, визнання автокефалії Української Церкви.
8-16 липня 2017 року соціологічна група «Рейтинг» провела опитування щодо ставлення українців до створення єдиної помісної (автокефальної) Церкви в Україні. Головні висновки дослідження: найбільша кількість людей у середовищі опитаних — "за" створення єдиної помісної Церкви.

27 липня УПЦ КП звітувала про переговори з Константинополем щодо автокефалії.

1 josephus [профіль] Вчора, 17:52 Серія - 2 буде обєднання рф, бсср і України навколо путіна, якого єдиного визнає сатана своїм комісаром на території колишнього ссср! am

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Выбираем качественный ламинат на пол Приметы на свадьбу что можно что нельзя Оформление патента на работу иностранцам в Москве Мезотерапия лица и тела Ракетка для бадминтона

Публикации