Вифлеємський вогонь миру привезуть у Київ у неділю

15.12.2017 18:43 3

Вифлеємський вогонь миру привезуть у Київ у неділю

Представники Національної скаутської організації «Пласт» 17 грудня передадуть Віфлеємський вогонь миру громаді Києва у Патріаршому соборі Воскресіння Христового.

Про це Укрінформу повідомили в прес-службі «Пласту».

«Урочиста передача Віфлеємського вогню миру розпочнеться о 10:30 в неділю, 17 грудня, в Патріаршому соборі Воскресіння Христового за адресою вулиця Микільсько-Слобідська, 5, Київ. Із цього моменту в Україні офіційно розпочнеться скаутська естафета, метою якої є поширення вогню миру в кожну українську домівку до Різдва Христового», - йдеться у повідомленні.

Скаути світу й українська делегація "Пласту" в тому числі отримають символічний вогонь із місця народження Ісуса у Відні вже в цю суботу. Вночі вогонь миру потрапить в Україну.

Зазначається, що протягом місяця до Різдва пластуни планують передати вогонь миру в усі області України. Цього року спільно з іншими волонтерами пластуни поширять символ миру по всій передовій лінії конфлікту на Сході України.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religious_holidays/69390/

Следующая новость
Предыдущая новость

Порошенко: Україна очікує визнання автокефалії від Церкви-Матері Игровой клуб казино и букмекер – способы выбора контента и ключевые аспекты Купить террариум можно и в интернет магазине Балкон под ключ, выгоды строительства такого балкона Выдающийся деятель из мира политики

Публикации